Zvedá Se Kufr FEST - SOBOTA 3. ČERVENCE 2021

Rok se s rokem sešel a my bychom vás rádi v sobotu 3. července pozvali na mini fest, který nepřímo navazuje na loňskou akci Saturday the 13th. Jelikož byla loňská akce velmi vydařená, letos to určitě bude zase boží a všem bude krásně zle♥. Tentokrát jsme se rozhodli naší akci nazvat Zvedá se kufr Fest. Od této chvíle budeme festival každý rok připravovat a zvát jak místní kapely, tak z jiných končin republiky! Vše je na poslední chvíli, jako tvoje seminárka, falešná diplomka nebo deadline v jobu, takže i my budeme rádi, když nám to letos vůbec projde.
Vstupné jest 250,-
A cože to pro tebe máme?
 
EXORCIZPHOBIA
https://www.facebook.com/EXORCIZPHOBIA
https://youtu.be/BjUK8y8HPf0
Máš rád skejt? Jakože ten se čtyřma kolečkama a gripem? Jiná alternativa totiž neexistuje. Nikoho nepřekecáš a ani to nikoho nebere. Pokud by Krakonoš (nebo-li Kraken 12‘) fakt žil a měl vlohy pro sport, určitě by lítal na skejtu sem a tam z pivovaru na námko minimálně jen proto, aby dokázal, že tahle trutnovská partička hejbe celým duchem, stejně jako pán hor. Nikdo neví, jestli svoji energii berou z lásky k hudbě, ke skejtu, k alkoholu, či dívkám. Ať už je ten zdroj cokoliv, fakt to funguje a rychlost, jakou ti to urve v moshpitu palici, nelze vlastně popsat. Tak mrkni doma do kouta na starej skejt, zamáčkni Slzu, slez z váhy, kopni tam vyprošťováka a ať už seš s náma všema v první linii. Chlapci právě akorát vydali svoje nové EP DIGITOTALITY!
 
2.0 (TWO.POINT.OH)
https://www.facebook.com/2.0bnd
https://www.youtube.com/channel/UCPT4_YLqaapctkzTCSNfITw
Místní duo snaživých rádoby umělců, jejichž kořeny se rozpínají od německých Sudet (např. Vrchlabí, Čermná) až po polské Baltské moře a kdoví kam ještě. Tento neblahý fakt dávají ve své hudbě rádi najevo, což se velmi negativně projevuje na reakci posluchačů. A to je dobře. Někdo říká, že jsou ‘‘kámo moc‘‘ a někdo ‘‘tyvole málo‘‘. Ale komu se v životě nikdy nestalo, že selhal ve vypjatých chvílích při výkonu, pak lže sám sobě. Důkazem, že dva vždy znamená víc než jeden, bude jejich vystoupení. Po tomhle parním válci bez sólíček, který tě kopne do bránice, nejspíš i do brady, druhý den ani neuslyšíš mámu, jak tě volá na srovnávací polívku, abys už uklidil ty poblitý schody.
 
FATAL PUNISHMENT
https://www.facebook.com/fatalpunishmentband
https://youtu.be/rFirEQBcChU
Existuje spousta různých variant bolestivých potrestání. Vzhledem k názvu kapely by chlapci určitě mohli vyprávět, cože vlastně to absolutní potrestání je. Ať už jsi tesař, klempíř, zedník, jůtuber nebo snad plátnéř, politik, kočí, havíř, fakt nezáleží, kdo seš. Chováš-li se jako kokot, stejně dostaneš přes pysk, protože tak to prostě je. Podle jejich teorie jsme stejně všichni ztracená sebranka týhle společnosti (hlavně, že máš pivo vole). O tomhle tak trochu vypovídá jeden z jejich songů na EP FATAL PUNISHMENT, které kapela vydala vloni. To dee ne?
 
THE DEEP SIX
https://www.facebook.com/thedeepsixCZ
https://youtu.be/PUWWFgBQz2o
Jsou tři. Jsou z Hradce Králové a přijeli vás potěšit svojí hudbou. Ale teď fakt, snaha organizátorů ulovit tuto kapelu trvá více než rok. Co takhle 70. léta? A co takhle stoner rock? Pokud máš rád chytlavá kytarová sólíčka, ale hlavně hutnej, valivej zvuk, čistý zpěv ala Karel Gott, tak to jste tu správně Frau Müller. Kdo se vleče, neuteče a jestli se necháš chytit od Drákuly, tak seš fakt lůzr. Za trest si totiž vystojíš bonusovou frontu na pivéra a pak tě bude sakra štvát, že jsi tuhle kapelu nestihl.
 
Line-up:
19:15 – The Deep Six
20:30 – Fatal Punishment
21:30 – 2.0
22:30 – Exorcizphobia
23:30 – Crow To Crow
Upozorňujeme, že vzhledem k aktuální epidemické situaci je nutné dodržovat opatření a pravidla stanovená vládou, konkrétně Ministerstvem kultury České republiky.