GreenBoss

GreenBoss

Greenboss je lesa pán

Hledáte spolehlivého partnera, který se s láskou a pečlivostí postará o váš les a zeleň? Jste tu správně!

Jsme skupina profesionálů, kteří milují přírodu a technologie. Pomocí digitalizace zlepšujeme a rozšiřujeme výrobu i služby a pomáháme tak lidem řešit jejich problémy. Naše široké komplexní služby s oblibou využívají také firmy a obce. Obraťte se na nás i vy.

Štípané dřevo

Vyrábíme veškeré palivové dříví zaručeně z našich vlastních zdrojů. 
Zpracováváme pouze kvalitní dřevo s dobrou výhřevností

Profesionály už několik let

Svým klientům nabízíme široké spektrum služeb zaměřených na oblast zpracování dřeva.  Zabýváme se také vlastní těžbou dřeva a díky tomu tak můžeme zaručit opravdu kvalitní suroviny.

Souzníme s přírodou

Na přírodě nám opravdu záleží.  Díky našim bohatým zkušenostem si troufáme říct, že jí opravdu rozumíme a veškerá naše činnost je v souladu s jejími zákonitostmi. Pomocí rozsáhlých služeb přírodu chráníme, pečujeme o ni obnovujeme její řád. Rádi pomáháme všem, kteří naši pomoc vyhledají. Společně tak tvoříme svět zdravější a krásnější. A to má ohromný smysl!

Centrum pěstební péče

Specializujeme se také na kompletní pěstební péči o dřeviny.  Poradíme vám s výběrem nejvhodnějších stromů, pomůžeme s jejich výsadbou i následnou péčí. Poskytujeme rozsáhlé služby podnikatelům, firmám, jednotlivcům i obcím. 

Administrativní sídlo

Jihoslovanská 420, 543 01 Vrchlabí

 

Výrobní areál

Areál  bývalého JZD - Horní Brusnice , 544 74 Horní Brusnice

+420 607 555 055https://www.greenboss.cz/ Zobrazit na mapě
Mapa