Jam & Bazar

Jam & Bazar

Radka Bucharová
Jidřiška Pitlová
Ondřej Paska
Jiří Zounar
Vlasta Buchar
 

Pamatujete si na časy diskotékového opojení, dunící hudby, skvělé nálady a radosti ze života? Na nestárnoucí hity tajně nahrávané na kazeťáky a poslouchané z rádia?

Tak pozor, přichází kapela Jam & Bazar! Nabízí pecky, které všichni dobře znáte, které oslovují a baví již několik generací! To vše v živelné, pódiové show let sedmdesátých i osmdesátých, ke které nepochybně patří také stylové kostýmy. Kapelu, známou dnes již ve všech koutech České republiky, na Slovensku, v Německu i Polsku, tvoří skvělé zpěvačky a zkušení muzikanti.

Podtitul Top Of The Pop naznačuje, že kapela hraje ty největší hity od sedmdesátých let až po současnost. Konec minulého století patřil k hudebně nejplodnějším, takže show Jam&Bazar je nabita známými melodiemi. Stačí jen připomenout pár jmen: ABBA, Boney M, Suzi Quatro, Baccara, Blondie, Donna Summer, Bee Gees, Beatles , ale ve svém repertoáru mají také českou pop music, zaručeně pobaví a potěší třeba české filmové melodie. Vystoupení, které nepostrádá drajv a energii, bývá vítaným zpestřením večírků a plesů. Na vlastní kůži tak můžete pocítit tu pravou retro atmosféru.

Vidět vystoupení Jam & Bazar znamená zažít skutečnou show se vším všudy, zpívat, tančit, zkrátka bavit se!