Restaurace Švejk

Restaurace Švejk

- Provoz restaurace s českou kuchyní. 

Velký výběr láhví vína, parkoviště, bezbariérový přístup, letní zahrádka, dětské hriště, salónek. Možnost pořádání oslav, firemních akcí..

Na čepu máme:
Pilsner Urquell
Kozel světlý i tmavý
Hendrych
Medvěd
Birell 
Birell Pomelo- Grep 

 

O konceptu
Švejk restaurant se drží hesla „v jednoduchosti je síla".

Švejk restaurant je ryze český řetězec, jehož charakteristika se odráží v několika hlavních rysech, které spojují provozovny po celé republice.

V každé restauraci najdete originální dobové doplňky, které byly součástí prvorepublikových hostinců. Základem naší filozofie je prezentace toho nejlepšího z Čech. U nás v restauraci najdete s jistotou tradiční plzeňský ležák ale i další druhy piv z portfolia Plzeňských pivovarů a.s. Všechny naše restaurace dbají na kvalitu čepovaného tankového i sudového piva a jsou držiteli certifikací nejvyšší kvality piva.

Neopomenutelná je i moderní česká kuchyně, která reprezentuje klasiku v podání nejmodernějších technologií vaření doplněná o sezónní tématické gastronomické seriály, jako jsou zvěřinové, vepřové či hovězí hody nebo třeba Svatomartinská husička. Celkový gastronomický zážitek je podpořen českým porcelánem, příbory i sklem předních českých značek.

Mapa